202004022_3_kwadranse_IFS

W środę, 22. kwietnia br., o godz. 12.00,
odbył się webinar z cyklu “3 kwadranse z Ekspertem” pt.
“Najświeższe wiadomości o certyfikacji standardów IFS w czasach kryzysu z powodu epidemii COVID-19 i propozycja narzędzi nadzoru procedur kryzysowych w firmie.”

Tematyka spotkania:

Co? i dlaczego? – czyli stanowisko IFS w kwestii procesu certyfikacji w dobie kryzysu.

Narzędzia wspierające funkcjonowanie firmy w czasach kryzysu proponowane przez IFS:

  • remote surveilance check
  • GMP check

Co po kryzysie? – czyli powrót do normalnego cyklu certyfikacji.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

UWAGA!

Po spotkaniu otrzymają Państwo mailowe podsumowanie spotkania wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania jakie zespół IFS otrzymuje codziennie w zakresie certyfikacji w tych trudnych czasach. 

Prezenter:
Beata Studzińska-Marciniak
IFS Senior Technical Manager

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2001 roku. Po 9 latach pracy w branży spożywczej na stanowisku Pełnomocnika Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością, postanowiła spróbować sił jako audytor dostawców sieci TESCO. Równocześnie pełniąc funkcję wsparcia technicznego jako Technical Manager i weryfikator w standardów IFS i BRC w jednostce certyfikującej, rozwijała wiedzę procesu certyfikacji. Promocja na stanowisko Global Technical Managera dla audytorów TESCO jako osoby odpowiedzialnej za wiedzę i rozwój audytorów dostawców TESCO, otworzyła jej drogę do współpracy z różnymi osobowościami, przy jednoczesnym poznaniu standardów wielu zakładów spożywczych na całym świecie. Obecnie pełniąc funkcję IFS Technical Manager wspiera jednostki certyfikujące oraz sieci spożywczye w technicznych aspektach rodziny standardów IFS, a także promuje wiedzę na temat Programów IFS Global Markets w Polsce.